THIS BLOG HAS PRETTY LITTLE ENDED.

Misfits 4.série

4. listopadu 2012 v 10:19 | Sunny2000 |  ♥Misfits♥
Ahojky , tak že článek z května 2012 -
-


Po Nathanovi, Simonovi a Alishe opustí seriál Misfits další postava… Kelly. S herečkou Lauren Socha se podle Channelu 4 už do čtvrté série nepočítá. Podle BBC se Lauren přiznala k rasově motivovanému útoku na taxikáře a byla odsouzena na čtyři měsíce vězení. Channel 4 ale veškeré propojení se zatčením a odchodem popírá. Prý se herečka na odchodu ze seriálu dohodla již dřív. Takže v Misfits zůstaly pouze dvě postavy: Rudy se svojí úplně zbytečnou schopností (nebo ji alespoň nikdy nijak zvlášť nevyužil)a Curtis. Hmm… To jsem teda zvědavá, jak tohle dopadne.
-
A najednou : BUM!PRÁSK! Na Youtube se objevilo video - upoutávka na 4.sérii Misfits.. A Kelly tam opravdu není...Ciž je pro mě dost špatné :´DD , - Kelly byla moje NEJ postava..Tak nic , no :D ,
VIDEO :
Přibily 3 nové postavy - 2xkluk , 1xholka..Jakoby tam těch kluků už teď nebylo dost :DD , ale teďka si myslím , že už to fakt bude - bohužel :D , jenom o s*xu , pokud nepočítám ty ,,sr*čky´´ , které se jim pořád dějou...
-
Tenhle obrázek asi nepotřebuje komentář. Ve 4. řadě zůstane pouze jediný člen originální party a to Curtis (uprostřed). Rudy (úplně vlevo) je někde mezi a jako nováčci nastupují Finn (druhý zleva), Alex (druhý zprava) a Jess (úplně vpravo). Změna obsazení bude snad znamenat čerstvý start, protože na třetí série je i podle ohlasů diváků zatím nejslabší. Rychle k tomu, co vás zajímá nejvíc. Datum premiéry. Zatím není známé, ale objeví se na oficiálním twitteru Misfits. Podle všeho to bude opět jako minulý rok kolem 30.10., takže sledujte web. Mimochodem v článku jsou krátká videa s představením postav pro 4. sérku. Co je zajímavé - postava Alexe se zrovna nikde moc nevyskytuje.
- No..ale vypadá to dobře tak..možná bych si mohla oblíbit i někoho jinýho a dál to sledovat..=)
-
Já vím , je to staré ale..prostě to sem dát musím!! :DD
-
Jinak fotky z natáčení -
Asi budou skákat ;D :
Na lavičce :
Klapka ;) :
-
Článek :

Na základě rozhovoru s Mattem Strevensem (producent seriálu) a Howardem Overmanem (tvůrce seriálu) se podíváme do zákulisí seriálu Misfits. Objasníme kolující zvěsti o "rozpadu" hlavních hrdinů seriálu a shrneme dosud známá fakta o nadcházející, v pořadí již čtvrté, sérii Misfits.
Protože čtvrtá série bude mít premiéru již koncem tohoto roku, je načase se podívat, na co se můžeme těšit. Čtvrtá série se bude skládat z osmi epizod, každá s délkou jedné hodiny. Přesné datum vysílání ještě není známo, ale má se za to, že by to mohlo být kolem října či listopadu. Již teď je však jisté, že Simona, Alishy či Kelly (jejíž představitelka, Lauren Socha, byla odsouzena na 4 měsíce za rasistický útok na taxikáře) se v této sérii nedočkáme. Náhradou za ně nám budou Abby, Finn, Jess a Alex. Dočkáme se také nového probačního pracovníka Grega (Shaun Dooley), který bude mít problémy s vedením. Objeví se také další ztřeštěné schopnosti, které přinesla ona "mýtická" bouřka. Konkrétně by se mělo jednat například o telekinezi, rentgenové vidění, špatnou paměť či schopnost podléhat ženám. Narozdíl od předchozích sérií, by se měl příběh vyvíjet zcela od znova, ke sledování tedy nebude nutná (pro plné pochopení) znalost předchozích sérií, od čehož si tvůrci seriálu slibují příliv dalších diváků. Jak se jim tato snaha zdařila a názvy nadcházejících dílů se dozvíte hned, jak to bude možné, zde.
-
Rozhovor , který jsem přeložila :
Po velkém obsazení opravy po dramatickém Misfits "třetí sezóně (spoiler: jeden znak zemřel, další se vrátil v čase, a jeden hlavní herečka dostal odsouzen za napadení odsouzen-for real), E4 konečně vydala první snímky značky- nové obsazení, které dostanete nosit přehlídka ochrannou známku-a neslavný-prospěšných prací oranžové kombinézy.

* Spojlery AHEAD *

Misfits tvůrce Howard Overman a producent Matt Streven měli nedávno malý webový chat, kde se bavili sérii čtyři, nové postavy (Rudy, hrál Joseph Gilgun, a Curtis, hrál Nathan Stewart Jarrett-, stále visí kolem, i když) a osud sezóně tři tyto zombie kočky (ano, čtete správně, zombie kočka).

Zde jsou některé velmi vzrušující výběr z jámy Geek:

Na to, co můžeme očekávat, že se v sérii 4:

Howard Overman: Můžete očekávat, že vrah králíky a čtyři jezdci apokalypsy a štěně se setká s velmi tragickou smrt. V someways tato série je hodně, jako je domácí zvířata záchranu, jen s velmocí a klení.

Matt Strevens: Ok, co můžu udělat vám telekineze, x-ray vizi, velmi špatnou paměť, a schopnost být kočička šlehačkou.

O tom, zda Simon a Alisha vrátí:

HO: Není v této sérii, ale kdo ví, co by se mohlo stát v budoucnosti. K dispozici je plán ... což je nezvyklé pro mě.

MS: A kdo ví, jednoho dne mohla vrátit do Las Vegas.

Na nových postav nahrazují Kelly, Simon a Alisha ...

HO: Tři postavy bude látka nahoru. A některé znaky budou viset své kombinézy trvale [...] Nikdo nemá rád, když jejich oblíbené postavy opustit přehlídku, ale Eastenders přežil bez Rolly pudla, a stejně tak i my. [...] Nový probačního pracovníka je děsivá bastard.

MS: Takže máme Jess [Karla Crome] a Finn [Nathan McMullen] na komunitní služby a my se s nimi setkat v epizodě 1. Pak máme Alex [Matt Stoke], který není v oranžové barvě, ale je klíčem k oblouku série příběhu a konečně Abby [Natasha O'Keefe], kteří gang schází strany později v seriálu, ale budete muset zjistit, jestli se připojí k hlavnímu gang, nebo ne. [...] Máme na fab nový probačního pracovníka s názvem Greg, který má problémy hněvu řízení. On hrál v nádherné Shaun Dooley.

[...] Jako když Rudy nahrazuje Nathana nejsme snaží nahradit s obdobnými. Nový gang, jsou velmi odlišné a dynamické cítí úplně nový - ale stále Misfits [...] Myslím, že v této sezoně může být nejzábavnější a přesto chemie mezi novou partou je fantastické. K dispozici je také počátky velké dvojité aktu Bromance mezi Rudy a ten nový Finn.

Overman a Streven také potvrdil, že výkon prodejce Seth (Matthew McNulty) byl zpátky, že tam budou nějaké, um, románky v obchodě pro Rudyho (to Misfits, kluci, takže "romantika" Bude to velmi twisted věc na té přehlídce) , a že období tři zombie kočka "je krmil, hladil a vzhledem k tomu talířek mléka, než bude udeřen k smrti s baseballovou pálkou," řekl Overman, s Streven dodal, že "on dostal jeho vlastní spinoff na E4."

Hurá spinoff zombie koček!

Nicméně, a nevíme o vás, ale to trochu o Simonovi a Alisha a Howard Overman mají plán, činí nás opravdu nadšený.

Ale protože víme, že herec Iwan Rheon, který hrál Simon, je nyní na Game of Thrones-nejspíše jako Ramsay Snow-to může ukázat trošku obtížnější přivést ho zpátky do show. Ale, hej! Nic není nemožné v tomto světě ... P?

Nyní se pojďme podívat na nové obsazení, a pak se dejte nám vědět, co si myslíte, že o tom, co Howard Overman byl v obchodě pro čtvrtou sezónu Misfits '. Těšíte se na nadcházející sezónu?

Misfits období čtyři je nastavena na návrat do E4 koncem roku 2012.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | Web | 4. listopadu 2012 v 10:33 | Reagovat

Designy dělám přes PhotoFiltre a videa neumím

2 SVĚTLUŠKA SVĚTLUŠKA | Web | 4. listopadu 2012 v 10:46 | Reagovat

Šikovná :-)

3 Sunny2000 Sunny2000 | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 10:59 | Reagovat

[1]: Já jsem totiž přes Photofiltre zkoušela a nejdou mi ty nápisy , efekty , rámečky..;)

4 Sunny2000 Sunny2000 | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 11:00 | Reagovat

[2]: Díky =)

5 Denisa Denisa | Web | 4. listopadu 2012 v 11:04 | Reagovat

tam je to všechno, jen to musíš najít :)

6 ASicVaniMync ASicVaniMync | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:23 | Reagovat

This condition is quite tied to the reproductive system and could have several causes including a response to injury or abnormal blood circulation within the testicles.  Core maca from the supplier energetix is definitely an herb that tests quite nicely for several males.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama